Pazar, Kasım 02, 2014

Nihayet


"Bu kitabı gerçeğin kölelerine armağan ediyorum."


  Tam olarak olmasa da beş yıl. Bu süreç içinde yazdıklarımı paylaşmaya, sosyal medyada bir takım saçmalıklar bazen de faydalı insanlarla tanışmış olmak şansına sahip olmakla meşguldüm. Hayatımın beş yılını tam anlamıyla olmasa da fiyasko ve muhteşem saçmalıklar içinde geçirdim mental olarak. Fiziksel olaraksa çabuk sakatlanma eğilimim dışında bir problemim yok ve sırf bu yüzden hayatımın geri kalanını yoga ile geçirmeye karar verdim. Gel gelelim bu benim yaptığım bütün işlerden bahsetmek isterim uzun uzadıya fakat bunların hepsi geride kaldı. Sanırım bu benim yazmayı doğru bulmadığım "Teşekkür yazım". Burada bazı isimleri okuyacaksınınz bundan sonrasına devam edip etmemek ilginize kalmış. Bu bir Cumartesi gecesi yazısı değil. Burada tasvip etmediğimiz haberleri eleştirmek yok,güzel kadınlar ve güzel adamların profillerini kontrol etmek,hala durdurmadığınız tatil gecesi filmine dönmek veya şu an içtiğiniz içecek neyse ona dönme ihtimaliniz var.


Aziz kardeşim,-su senin yanında zevk kalır hayatımın her yerinde olman dileği ile- Bahadır Yıldız'a


İçimdeki diğer insan Gülseren Aydın'a


Öğretmenim Betül Turhan'a


Kıymetli aileme ve memleketime.


Canım dostlarım;Yiğit Hoylan,Volkan abim ve Bülent Örenel ağabeyime,Emrah Yanık,Sercan Kürklü ve Hakan Pehlivan'a ve sevgili kuzenim Gözde K. Yavuz'a.


Ali Öztürk bunun büyük bir kısmı sana...


Fatoş İnan'a.


Uzay Hekimoğlu'na


Yol arkadaşlarım: Barış Akbalı,Şafak Payanda, Arif Sezar, Gülnihal Özkan,Kuzey Gökçek ve saz ekibine, Işıl T. Salihoğlu,Serap O. Çakar'a Özgür Bacaksız, Şükran Moral, Ahmet Çakracı, Tuğberk Ulu,İlker Yörübaş, Mustafa Ak, Emir Saltat ve Ali Kemal Özcan'a

 

Eda Özcan'a


ve Önder Deniz Çavuşlar'a

Sirk Fanzin'e 


Nurdoğan hocama,Bircan kardeşime eski dostlarım Cevdet Levin Ayken,Batuhan İ. Dede,Oğuz Bal ve Özcan Bülbül,Sultan Karaahmetli ve Andrea'ya.


Lumiere'ye


Vaktiğini çaldığım kadınlara

ve hayatımı çalan kadına.


Bu insanlar ve ismini zikretmeyi unuttuğumda özür dileyeceğim insanlar vesilesi ile bu kitap yazılmış Mert Durmazer yeteneği ile Bencekitap yayınlarından çıkmıştır. Acılarımdan ve kullandığım bütün imgelerden para kazanmayı doğru bulmadığım için sadece bir defa belirtmek prensibi ile; bu kitabın şimdiki ve sonraki bütün  gelirlerini hiç bir şov amacı olmaksızın ihtiyacı olan çocuklara bağışlıyorum.


Kitap Önsipariş'e açılmıştır ısrarla olmasa da isteyiniz azıcık da olsa arzulayınız.
Burak Dikoğlu.


https://www.bencekitap.com.tr/Kitap/Pahali/