Pazar, Mart 11, 2012

DİLDO


Dildo kullananlar Dildo kullanmayan insanlardan, kullandıklarını inkar ettikleri için nefret ederler. İnsanlar inkar etmeyi severler çünkü bu böyledir.Bazı şeylerin olması için sebep yoktur. Görevimiz sanki temizlenmek arınmak günah çıkarmak ve suçsuz olarak o bahşedilmiş gibi gösterilen o basit sonsuza, ölüme, sorunsuz yitime ermek gibi, nasıl yani nasıl.? Hepimiz kutsal mıyız inkar ederek.? Bu baştan sona bir hata değil mi. ? İnkar etmek; saklamaksaklamak bastırmakbastırmakbastırmak…
Ölümümü seçemiyorsam neden sorunsuz yaşamalıyım? Bir cevabı olmalı değil mi? Düzeni sağlamalıyım çünkü sen düzeni kendine göre kurdun değil mi. Senin düzenin bozulmasın diye ben Dildo kullanmamalıyım azar azar. Sen rahat rahat içine çek diye kullanmamalıyım,sen uzun uzun tatlı rüyalar gör diye ben her defasında kabuslarla uyanmamalıyım. En namuslu sensindir eminim bu piyasada hatta en çok sen acı çekmişsindir. En Mathilda sensindir en Marla Singer’da sen, en çok sen ortam görmüşsündür kesin. En çok sen içersin ve en dayanıklı Dildo manyağı sensindir. Benim kullanmam yasaktır çünkü bu dünyada çok az sayıda Dildo vardır. En kötülerini ben kullanmalıyım. Dünya da nesli tükenecek tek şey varsa o da Dildo’dur sence. Çok az yetişiyormuş gibi düşünürsün. Halbuki dünyanın yarısı diğerine Dildo oluyordur. Hatta dünyanın gelişmesi bile Dildo’ya bağlıdır. Dildo evreninin merkezidir bence hepimizi onun etrafında dönüyor onun varlığını ve yokluğunu ispat etmeye çalışıyoruz. Öyle ki Dildo içimize girdiğinde bile onun yok olduğunu ispat etmeye çalışıyoruz. Dildo evrensel bir dildir herkes konuşur ve üstünü kapatır. Konuşulması ve dile getirilmemesi gereken tek şey Dildo’ymuş gibi. Ne kadar aciz kaldık onunla başa çıkmak için neler feda ettik. Savaşlar felaketler yaşattık başkalarına daha fazla Dildo uğruna. Hep daha fazla Dildo’muz olsun istedik daha doyumsuz olan biz miydik.? Senin hiç suçun yok mu Dildo. Acılar aşklar sevgiler sevişmeler tapınmalar dualar filmler müzikler pornolar senin yüzünden değil mi Dildo. Hep sen aklımıza getiriyorsun dünyanın bir sonu olmadığını ve daha fazlasına ihtiyacımız olduğunu. Tüm suç insanlarda aslında, daha fazla cesaretli olmadıkları için herkes kendi akvaryumunda kendi Dildo’sunu kullanmakla yetinmiyor değil mi. Herkes okyanus istiyor. Herkes ufuk çizgisine kulaç,adım,kanat açmak istiyor. Küçük balıklar ancak akvaryuma sahip olabilir bence. Denizler sadece cesurların yüzebileceği şekilde tasarlanmıştır. Kim tasarladı sahi bu dünyayı Dildo mu? Dildo tanrısı mı?  Yüzünü gösterebilecek kadar cesaretli mi bu tanrı peki. Onun Dildo’su da bu kadar yüksekte bulutları mı beceriyor ne dersin..? Başka ne işi olabilir ki bu kadar yüksekte.
Çok mu adaletsiz davrandı Dildo sana. Onu cezalandırmak ister misin.? Ne dersin bir Dildo daha saralım mı. Doldurayım ceplerine yolda ağzına atarsın belki de,belki de kadeh kadeh içmek istersin. Ne istersin Dildo dışında sana her şeyimi verebilirim ama benim Dildom çok kıymetli bunu bil. Onun adını ne koymak istersin bilmiyorum ama ben kısaca Dildo diyorum. Herkesin özel bir Dildo’su olmalı değil mi? Özenle sakladığını ve kimseye vermek istemeyeceğiniz bir Dildo olabilir mesela. Ruhunuza saklamış olabilirsiniz. Kasalar ardında ve kredi kartları limitlerinizde bir Dildo’luk yer olabilir. Luke Skywalker da mutlaka Dildo sayesinde karanlık tarafa geçmiştir. Iggy Pop Dildo yüzünden dağılmış olabilir zamanında. Martin Luther Dildo için kiliseye savaş açmıştır. Ön yargılar Dildo’yu korumak adına kırılmıyor belki de Dildo korunması gereken en büyük kutsaldır. Neden sakladık bu kadar her şeyi, neden Dildo‘muza sahip çıkamıyoruz. Neden daha  fazla Dildo denemek için paylaşmıyoruz… Bütün Güney Amerika ve Güney Asya Dildo dolu. Saksılarda bile Dildo yetiştirebiliriz. Dildo için GB’larca bilgi toplayabilirken neden yatağın altında bir Dildo var ki..? Bu kadar özelse neden onu herkes tanıyor. Benim Dildomun yeri aklımdayken neden onu bir çekmecede saklayım ki. Herkesi bir Dildo su varken neden bundan kimsenin haberi yok. Etraflıca onu kullanmak meziyet iken neden ceketimin iç cebinden bir Dildo var. Parayı Dildo için kazanıyoruz bir düşünün derim. Bütün savaşlar daha fazla Dildo için en güçlü en tatminkar Dildo bizim olmalı. Nefsimizi en keskin Dildolar ile kesmeliyiz belki de. Sonra milyon parçacıklı piksellere ayırıp daha kaliteli görüntü elde etmek için daha fazla para ödemeliyiz. Sence dünya Dildo olmasaydı ilerler miydi. İnsanlık onun ihtiyacını hissetmese ilerlemeyi seçer miydi. Dildo’suz bir insanlığı nasıl düşünemezsen insanı insan ne yapan ne varsa Dildo’suz olmadığını da düşünemezsin. Zihnin ne kadar sıkışabilir Dildo’suz. En son hangi Dildo’ya ulaşabilirsin. Kaç tane farklı cümle içinde Dildo’yu arzuluyorsun gün içinde. Neye ihtiyacın olduğunu hepimizi biliyoruz. Sen de Dildo istiyorsun bunu biliyorsun. İnkar etme Dildo üstü bir Dildo istiyorsun çünkü senin ilerlemen Dildo’ya bağlı ilerlemek istiyorsun çünkü Dildo isteği duyuyorsun. Dildo hayatın demek değil ama hayatından geriye kalan ne varsa Dildo bunu sana sunuyor. Dildo senin en büyük rüyan olabilir. Kan damlacılarının içinde bile bir Dildo yansıması düşebilir,senin aletinden bir vajinaya bir Dildocuk da düşebilir. Bütün hastalıklar Dildosuzluktan olabilir. Tüm kutsallar ve tüm kötülükler Dildo için olabilir. Dildo yoktur ve olan tüm Dildolar placebo etkisidir. Reenkarnasyon sadece Dildo varken vardır ve tüm ruhlar Dildo sayesinde beyazdır. Beyaz Dildolar vardır ama en tehlikelileri beyaz ve kahverengi olanların karışımıdır. Sıvı olarak damardan alınmasalar da,indirilen tüm kitaplarda yasaklanmışlardır.


Yanlış omza açılmış bacakların yanında
ne kadar doğru konuşmuş olursam olayım
bu satırlar bir Ferrari etmez bebeğim…!!!

Hiç yorum yok: